Stoppen taxol door tintelingen.

Moderators: Sanne, Team, Superuser, Angela

Cintha

Stoppen taxol door tintelingen.

Bericht door Cintha » ma 30 mei 2016, 16:18

Hallo allemaal,

Ik heb een vraag en hopelijk weet iemand er antwoord op.
Ik heb 3x taxol gehad vanwege uitzaaiing met herceptin en perjeta en heb hevige tintelingen.
Wat zouden ze nu kunnen doen? Ik ben bang dat als
Ik moet stoppen ik dood zal gaan.

Gr cintha.

Gebruikersavatar
Dees
Beheerder
Berichten: 4781
Lid geworden op: di 15 mei 2012, 08:27

Re: Stoppen taxol door tintelingen.

Bericht door Dees » di 31 mei 2016, 10:30

Hoi Cintha, he wat balen zeg. Die tintelingen wordt neuropathie genoemd. Ik snap je angst dat je door het stoppen eerder doodgaat, maar gelukkig zijn er nog heel veel andere soorten chemotherapie. Bespreek je angst met je artsen en laat ze maar vertellen welke mogelijkheden er nog zijn.
Groeten, Dees
Gezondheidswetenschapper (Gezondheidsvoorlichting en Geestelijke Gezondheidkunde) * Gewerkt in farmaceutische industrie oncologie o.a. op het gebied van borstkanker * Zelf diagnose borstkanker op 36-jarige leeftijd (2007) * www.caseofdees.wordpress.com

Gesloten

Terug naar “Mei 2016”