meer haarverlies bij tamoxifen ander merk?

Moderators: Team, Superuser, Angela, Sanne

IVette

meer haarverlies bij tamoxifen ander merk?

Bericht door IVette » di 23 jul 2013, 20:56

Hallo,

Ik slik sinds 2011 tamoxifen van sandoz en had als bijwerking naast de opvliegers e.d geen last van duidelijk haarverliesSinds 2 mnd slik ik k tamoxifen van mylan . Ik heb nu sinds 2 weken duidelijk meer last van haaruitval en durf nauwelijks mijn haar te kammen. Weet iemand hoe het komt dat het nu opeens zo duidelijk erger is geworden? En is er iets te doen en zou het ook nog een andere oorzaak kunnen hebben? (Ik had nml vlak voordat ik wist dat ik bk had ook last van haaruitval)

Groetjes Ivette

Joepie

Re: meer haarverlies bij tamoxifen ander merk?

Bericht door Joepie » di 23 jul 2013, 22:37

Hoi Ivette,

Het kán dat het veranderen van merk meer haaruitval geeft.
Het ís een bijwerking van tamoxifen en wellicht is een lichte verandering in bijwerkingen door een andere fabrikant mogelijk.
Er zijn wel heel veel redenen voor (wisselend) haarverlies.
Het kan dus ook te maken hebben met het weer, stress (?), vitaminegebrek of ijzergebrek of zelfs vaker douchen met deze hitte?
Misschien kan je proberen om opnieuw tamoxifen via Sandoz te krijgen om te zien of het haarverlies weer minder wordt.
Het kán een reden zijn om te vragen om een specifieke fabrikant. Overleg het eens met je apotheker...

Gesloten

Terug naar “Juli 2013”